mercedes v wynajem, szukam !

mercedes v wynajem, szukam !

Jeśli wiecie, jaka firma proponuje wynajem busów w Myślenicach to dajcie mi znać. Sprawa jest pilna. Czekam na propozycje.

kondziu

Posty: 1

 
Z tego, co wiem koszty związane z wynajmem są zależne od tego na jak długo się samochód bierze. W przeciwnym wypadku to jest do siedmiu dni, a w przeciwnym wypadku na osiem czy czternaście.

Namo

Posty: 6

 
Ostatnio wynajmowaliśmy busa w Krakowie od firmy https://www.andrive.pl. To jest po prostu super samochód. Mieliśmy mercedes V klasa granatowego. Napęd na cztery koła i prawie dwieście czterdzieści koni mechanicznych. To dopiero jeździło, polecam zbadać.

namok

Posty: 4

 
Dziś jest o tyle dobrze, iż jeśli ma się pieniądze to praktycznie wszystko można wynająć. Można mieć samochód sportowy jak i można mieć busa, który jest luksusowo wyposażony. Wystarczy dobrze poszukać wśród propozycji.

KRK-Gosiaa

Posty: 2

 
Propozycji z wynajem busów jest dość mnóstwo, lecz większość z nich to dostawcze wozy, które mają słabe wyposażenie. Aby znaleźć luksus na kółkach to trzeba się trochę niezwyklej postarać. Trzeba stawiać na taką firmę, jaka jest wiarygodna i pewna. Wówczas mamy faktycznie bardzo dobrze przygotowane wozy do drogi.

zakk87

Posty: 31

 
W internecie można znaleźć różne oferty od takich firm. Warto sprawdzać, co to za samochody i jakie mają roczniki. Wtedy wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

Ryszardzik3

Posty: 9