bhp na śląsku, jaka firma ?

bhp na śląsku, jaka firma ?

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle potrzebne, bowiem widziałem, że nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

Gumer45

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o szkolenia bhp w Katowicach to wystarczy, że wejdziesz na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i masz kogoś odpowiedniego.

audi80

Posty: 9

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Kitas

Posty: 11

 
U nas szkolenia nic nie dają, albowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety potem to jest niebezpieczne dla pracowników, niemniej jednak ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Marko

Posty: 23

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

Gargamel5

Posty: 16

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

bartek33

Posty: 17

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bowiem poznaje ciekawe historie z życia ludzi, jakie takie szkolenia prowadzą i te osoby rzeczywiście mają bardzo sporo do powiedzenia. Według mnie super.

denkrost

Posty: 4

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest niezwykle mnóstwo. Wystarczy troszkę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

pawel253

Posty: 9