mieszkania na sprzedaż Warszawa, znacie ?

mieszkania na sprzedaż Warszawa, znacie ?

Konieczne mi oferty z mieszkaniami na sprzedaż w Warszawie, lecz nie wiem, do kogo się zgłosić. Byłoby dobrze żeby to działało przez Internet. Obejrzę sobie wówczas mieszkanie na fotografie i zdecyduje czy mi się to podoba.

Elllooo12

Posty: 1

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

DiD3K

Posty: 12

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, że na okazuje najczęściej polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście niezmiernie szybkim żeby można było odnaleźć tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to sporo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

krzysztofh

Posty: 29

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Miki

Posty: 6

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

wiesław11

Posty: 15

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Nie ulega wątpliwości trzeba się liczyć z tym, iż płacimy wtedy gotówką. Znajomy kiedyś zakupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

nantusia

Posty: 12