czyszczenie dywanów Chojnice, znacie firmę?

czyszczenie dywanów Chojnice, znacie firmę?

Napiszcie, które usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, albowiem widzę, iż odkurzanie już niewiele potrafi tutaj wskórać :) Czekam i z góry niezmiernie dziękuję.

Boss

Posty: 6

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeśli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, ale nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

pawelbin

Posty: 24

 
Jeśli szukacie prania dywanów w Chojnicach, to polecam te usługi http://www.pralniadywanow.eu. Są skuteczną pralnią, jaka zna się na każdym rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Sarenka

Posty: 5

 
No bez porównania. W domu nie da się tak wyprać dywanu, bo nawet jak to jest jakaś fachowa usługa, to bez tak profesjonalnych metod jak w pralni. Od dawna korzystam z prania dywanów w Świeciu, wożąc dywan do pralni, bo tam używają zupełnie innych środków. Polecam.

wieszdo87

Posty: 4

 
U nas dywany są zawsze schludne i naprawdę bez porównania z tymi, które ma moja siostra :) Już niejednokrotnie jej mówiłam, iż to niezdrowe dla dzieci, żeby nie korzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów. Jest sporo tanich pralni w Grudziądzu.

DiD3K

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o czyszczenie dywanów, to rzeczywiście polecam. Usługa skuteczna co najmniej na pół roku. Korzystam z porządnej pralni w Człuchowie. Mogę dać namiary, albowiem rzeczywiście działają niezwykle skutecznie.

Nazswi45

Posty: 18