Gdzie przegrywacie swoje vhsy ?

Gdzie przegrywacie swoje vhsy ?

Jeżeli ktoś zna dobrą firmę, która zajmuje się nagrywanie kaset vhs na dvd proszę o wiadomość. Mam kilka cennych pamiątek i zależy mi na ich utrwaleniu na nagraniach dvd. Dodam, iż są one dla mnie niesłychanie wartościowe.

Rafałek34

Posty: 18

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w świetnym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów natomiast nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

m3sh

Posty: 22

 
Jeśli szukasz dobrej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Lepsze kolory, jakość oraz ostrość dało świetny efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bowiem później możemy sobie nawet wykonać kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

Zbychoo54

Posty: 23

 
Oferta www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

beniek

Posty: 18

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, jakie udało mi się odszukać u babci. Wiem, ze jest taka opcja natomiast nie mam konkretnego rozwiązania.

Miklasz

Posty: 22

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w dobrym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niezwykle na tych kasetach.

kwiat_r151

Posty: 24

 
Witaj kolego, jeżeli szukasz nadal firmy, jaka jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest rzeczywiście interesujący.

Szary

Posty: 20

 
Na kilku forach internetowych zalazłem dużo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem ale zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

abb121s

Posty: 23