kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

kancelaria prawna pomagająca przy kredytach we frankach

Znacie kancelarie prawne, które bezpłatne analizują umowy o kredyty frankowe i dają rekomendacje, co robić dalej z tematem?

ssmyk71

Posty: 1

 
Samodzielnie pisałem reklamację to mnie olali, ale jak już z prawnikiem poszedłem to nagle inna komunikacja. Śmiesznie to działa, ale całe szczęście jeszcze działa. Warto walczyć o swoje.

Jarciowek

Posty: 11

 
Banki świadomie wprowadzały kredytobiorców w błąd i nie informowały właściwie o ryzyku. Przez takie rzeczy ludzie tracą zaufanie do całego systemu.

david011

Posty: 18

 
Wszystkie umowy kredytowe można udoskonalić, zoptymalizować. To nie jest nic stałego tak naprawdę i wielu kredytobiorców niestety jeszcze tego nie rozumie.

Wiśniak45

Posty: 11

 
Niektóre banki wyznaczają już fundusze ratunkowe związane z roszczeniami za kredyty frankowe, chociażby PKO, więc już wiedzą. W rezerwach uwzględniają. Większość spraw kończy się po konkretnym kontakcie prawnika z bankiem.

Troooll

Posty: 21

 
Umowy z bankiem się przedawniają, więc wypada podejmować decyzje o walce nieco szybciej. Nie każdy o tym wie. Mamy bardzo skomplikowane prawo i samodzielne działania, czy negocjacje to mrzonka. Nikt Cię poważnie nie potraktuje.

labuh

Posty: 3

 
Nawet w razie przegranej w kancelarii https://www.kancelarianik.pl/ masz zagwarantowany zwrot kosztów. Można dużo rzeczy teraz zrobić, przekształcić, unieważnić, negocjować inne warunki spłaty, kontrolę dotychczasowych zaległości, co tylko da radę.

Black_Riot

Posty: 10

 
Ludzie chcieli zmniejszyć koszty zakupu nieruchomości i wcale im się nie dziwię. Banki nie powinny oszukiwać na umowach, więc wszystko byłoby w porządku, a tak nie jest, więc każdy ma prawo do sprawiedliwego traktowania, jeżeli w grę wchodzą tak duże pieniądze.

Lechu_351

Posty: 15

 
Jak PKO stworzyło fundusz na pokrycie kredytobiorców, więc już wiedzą od dawna, że wtopili temat. Teraz znowu się zaczyna ze wzrostem stóp procentowych. Już widać, że ludzie nie wiedzieli, co podpisują.

Klarka

Posty: 17