przykłady pluginów na stronę, poszukuję!

przykłady pluginów na stronę, poszukuję!

Czy znacie wtyczkę, jaka da mi prosty pasek przewijania na stronę? Może polecicie mi serwisy lub portale, na jakich dowiem się więcej o wtyczkach do WordPress?

Dzidzia

Posty: 1

 
Powiem wam, iż pluginy na stronę internetową są niezmiernie potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, jaka jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

Kitas

Posty: 16

 
Pożądane byłoby wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, jakie wtyczki będą ci konieczne i z których warto korzystać.

Januszek

Posty: 3

 
Właśnie potrzebna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednak nic ciekawe nie mogę znaleźć, może ktoś z was coś mi poleci.

kerrad17

Posty: 2

 
Jak pragniesz odszukać przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl/react/prosty-pasek-przewijania-simplebar-react. Jest to strona, jaka pomoże Ci odszukać wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Mnóstwo ciekawych wskazówek, wiadomości, a zarówno informacji w jednym miejscu.

batmann

Posty: 10

 
Warto wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja zazwyczaj szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które warto wykorzystać w swojej witrynie.

Kobitka22

Posty: 17

 
Przykłady pluginów na stronę możesz znaleźć w internecie. Niektórzy prowadzą swoje portale, na których opisują z jakich wtyczek warto korzystać i jak się nimi posługiwać.

JasioJasio

Posty: 6

 
Właśnie potrzebna mi jest wtyczka do przesyłania plików, jednakże nic ciekawe nie mogę odszukać, może ktoś z was coś mi poleci.

pawel253

Posty: 2

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

labuh

Posty: 6

 
Warto wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, jakie wtyczki będą ci potrzebne i z których warto korzystać.

Wraczki333

Posty: 9