Strona główna > Firmy w Polsce > Gotowanie > Czy jest jakaś pizzeria z dowozem w Ostrowcu ?

Czy jest jakaś pizzeria z dowozem w Ostrowcu ?

Czy jest jakaś pizzeria z dowozem w Ostrowcu ?

Mam nadzieję, iż polecicie jakąś pizzę z Ostrowca. Ostatni nieźle się nacięliśmy na surowego placka.

seweryn

Posty: 20

 
W takim układzie mam nadzieję, iż dostawa pizzy w moim mieście Ostrowcu zacznie być ekspresowa. Jeśli chodzi o wieczory, to czasami jest niezła lipa. Na przykład jak są jakieś mecze itp. sprawy:)

Szary

Posty: 21

 
Widzę, że nasze miasto rośnie w siłę. Nie marnujcie czasu, tę pizzerię w Ostrowcu warto odwiedzić i zjeść sobie smacznie. Kilka razy miałem okazję zamawiać od nich pizzę do domu i nigdy nie zawiodłem się na jej jakości.

Cyc23

Posty: 15

 
O, zjadłoby się taką parującą pizzę. Nie jestem z Ostrowca, to nie skorzystam, a burger też jak widać jest powalająco kuszący. Szkoda, wygląda na to, iż to całkiem dobry lokal.

Moderator

Posty: 25

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, że ceny będą się trzymały na tym poziomie poprzez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową duża pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę bez wątpienia smacznego.

Duzyyy45

Posty: 14

 
Bardzo spodobała mi się ostatnio tania pizzeria w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Ceny nie powalają na kolana, w lokalu jest miła atmosfera. A jeśli chodzi o dostawę to jest szybko i zawsze ok.

andrew66

Posty: 19

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym niezwyklej, że miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki którym traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

sethe

Posty: 17

 
Ostatnio przypadł mi do gustu burger w Ostrowcu. Pizzeria bije inne na głowy. Bardzo wszystko smaczne i godne polecenia zgłodniałym brzuchom. A jak chcesz na dowóz to przyjeżdżają naprawdę ekspresem.

aliotos

Posty: 5