projektowanie wnetrz warszawa, polecicie ?

projektowanie wnetrz warszawa, polecicie ?

Nie mam pomysłu na kuchnię. A to właśnie to pomieszczenie zostało mi do odnowienia. Może są jacyś niedrodzy projektanci wnetrz w Warszawie, którzy mogą pomóc w ramach propozycji czegoś naprawdę fajnego?

Facio

Posty: 6

 
Dają ci wykaz materiałów i mebli. Nie musisz się zgadzać. Możesz poprosić o zmianę, jak będziesz uważać, że jest za drogo. Tak czy inaczej usługi architekta wnetrz w Warszawie są jak najbardziej opłacalne.

Worms

Posty: 21

 
No właśnie o takie sprawdzone usługi projektowania wnetrz mi chodzi. Nie mam zamiaru skorzystać z pierwszej lepszej firmy, bowiem spodobała mi się jakaś aranżacja na ich stronie. Równie dobrze wcale nie musi być ich. Potrzebne mi studio projektowe z Warszawy z polecenia.

propek1

Posty: 12

 
To od razu nakreślasz sprawę, o jakie dokładnie projektowanie wnętrz ci chodzi. Mówisz, ile możesz przeznaczyć na projekt, materiały i realizację. Ja też tak zrobiłem i o dziwo wstępna wycena nie różniła się od końcowej. Wszystko było dopięte na ostatni guzik łącznie z terminem realizacji. Wywiązali się wspaniale, więc wiem, że tak się da. Musisz podzwonić po architektach z Warszawy.

Hostelos3

Posty: 18

 
To link do naprawdę sprawdzonej firmy http://prostudio.pl. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do projektu, jaki stworzyli projektanci wnętrz. Nie było łatwo znaleźć kogoś, kto był w Warszawie tak elastyczny wobec mojego dość mocno okrojonego budżetu :D Naprawdę polecam.

23-Obert

Posty: 16

 
Projektanci wnetrz mają świetne pomysły. Myślę, że zrobią ci fajny projekt. U mnie chodziło o bardzo małe mieszkanie i udało się. Nie ma to jak zwrócić się o pomoc do specjalistów z Warszawy.

namok

Posty: 10

 
Nie da się określić. Za cały dom zapłaciłem sporo, ale opłacało się, bo wszystko jest zrobione na tip top. Mam nadzieję, że uda ci się znaleźć projektantów wnetrz, z których będziesz zadowolony. Nie jestem z Warszawy, więc nie siedzę w temacie. Niemniej jednak wiem, że projekt to najlepsze, na co można się zdecydować.

Yuri20

Posty: 9

 
Skontaktuj się z konkretną firmą. Pogadasz, przyjadą i zobaczą. Ocenią, co najlepiej będzie zrobić. Projektowaniem wnętrz zajmują się mega specjaliści z Warszawy, więc na pewno trafisz w dobre ręce :)

Laleczka

Posty: 8

 
Nie mieliśmy później żadnych problemów z zakupem potrzebnych materiałów, bo to firma zajęła się wszystkim. Kompleksowo tak jak lubię. Nasz dom wreszcie zaczął wyglądać. Wszystko dzięki pracy projektantów wnetrz z Warszawy.

Iwona3

Posty: 13