kalkulator biegowy, opinie

kalkulator biegowy, opinie

Korzystacie z kalkulatora biegowego? Zastanawiam się czy można polegać na tych wyliczeniach? Gdzie mogę odszukać wiarygodny kalkulator, który wskaże właściwe wartości?

Gucio

Posty: 2

 
Lubię dbać o siebie, natomiast nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, iż na zdrowie nie ma już czas. To niewątpliwie nie jest rozsądne, natomiast co wykonać?

quios

Posty: 29

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, albowiem to niezmiernie znaczące. Smog zabija sporo ludzi, zatem biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, która jest podłoga.

Ryszardzik3

Posty: 9

 
Trzeba sprawdzać, która jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o sporo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt sporo smogu.

Wariat

Posty: 3

 
Od lat powtarzamy, iż jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj znaczące jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasem pożądane byłoby, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

Kitas

Posty: 8

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Wielkii3

Posty: 11

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezmiernie zadowolony. Działa niezmiernie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

mJaUrVcEin

Posty: 4

 
Dla mnie bieganie jest niesłychanie istotne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niesłychanie szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, albowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego warto istotne jest, aby zadbać o nie.

yetisizeee

Posty: 29