fotografia ślubna w Głogowie, znacie kogoś?

fotografia ślubna w Głogowie, znacie kogoś?

Zlecę zrobienie fotografii ślubnej w Głogowie komuś z dużym doświadczeniem. Będą to zdjęcia w kościele, ale i sesja w plenerze. Może zlecę od razu zdjęcia na weselu, ale jeszcze się nad tym muszę trochę zastanowić.

wieszdo87

Posty: 1

 
Kontakt do fotografa ślubnego z Zielonej Góry odszukacie na http://jacekpatecki.pl/kontakt i należałoby sobie to zbadać i zapisać. Przy okazji możecie zbadać sobie, które zdjęcia wykonuje. Są rzeczywiście przepiękne, zatem należałoby wynająć na ślub i wesele kogoś takiego.

Facio

Posty: 6

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

Lizusek45

Posty: 2

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

konrad28

Posty: 17

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne zdjęcia. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

TomekK

Posty: 9

 
Wiem, iż jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje przepiękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem na nieszczęście jak się nazywa, ale się dowiem.

namok

Posty: 10

 
Mnie się podobają zdjęcia ślubne. Mogę oglądać nie tylko swoje, ale również czyjeś. To taka wyjątkowa chwila dla każdego. Niestety nie zawsze później już jest tak pięknie jak to wyglądało wtedy na zdjęciach.

file444

Posty: 7

 
Zdjęcia na ślubie i weselu są niezwykle ważne. Trudno byłoby mi sobie wyobrazić, że ich nie ma. To nadzwyczajna chwila i im wiecej takich zdjęć powstanie tym będzie lepiej. Nie wszystkie są super, dlatego idziemy na ilość, a wtedy bez problemów odszukamy super fotografie wśród tych zrobionych.

Sylfa

Posty: 11