podwójny przenośny garaż Węgry, polecicie ?

podwójny przenośny garaż Węgry, polecicie ?

Znacie może jakiegoś producenta garaży przenośnych, który obsługuje Europę? Głównie chodzi mi o rynek węgierski, bo teraz tam mieszkam. U siebie na miejscu nie mogę znaleźć nikogo solidnego i taniego.

Jasieczek23

Posty: 1

 
Przeglądałem takie oferty i porównywałem je z tymi, które mamy na Węgrzech. Te polskie są zdecydowanie bardziej korzystne. Materiały garaży są o dużo doskonalsze.

POGROMCA_KELT

Posty: 23

 
Wiem, że są takie oferty na blaszane garaże, które można zamówić na Węgry jak i do innych krajów. Jest firma w Małopolsce, która się tym zajmuje i oni są podobno najlepsi. Mają chyba ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tej branży. Można im zaufać.

zuzia_00

Posty: 11

 
Zamawiałem kojce w Polsce i firma wszystko mi dostarczała. Cena jest o dużo niższa od tych, które odszukałem na Węgrzech. Nawet, jeśli dolicza się transport to i tak wszystko jest korzystne. Mnóstwo moich sąsiadów Węgrów z polskich propozycji korzysta i jeszcze nie słyszałem żeby na cokolwiek narzekali. Widać, że im się to opłaca.

englandrm

Posty: 4

 
Na początku myślałem, że to jednak za daleko żeby Polska firma tam jeździła, ale okazało się, że jednak i tam jesteśmy obecni. Węgrów kuszą niskie ceny przenośnych garaży, dlatego chętnie z takiej naszej oferty korzystają.

Mord

Posty: 16

 
Mieszkałem na Węgrzech i niestety nie wiedziałem, że można z Polski takie ciężkie elementy ściągać. Szkoda, bo wtedy miałem problemy i nie wiedziałem jak je rozwiązać.

Budowlaniec

Posty: 11

 
Najlepiej będzie chyba skontaktować się z producentem garaży przenośnych i dowiedzieć się czy oni jeżdżą na Węgry, a jeśli nie to czy znają kogoś, kto się tym zajmuje? Taka firma na pewno będzie potrafiła nam odpowiedzieć na to pytanie.

khazdul

Posty: 4

 
Osoby zainteresowane cenami garaży blaszanych mogą wszystko sprawdzić na stronie https://awak-mobilgarazs.hu/mobilgarazsok/. Sam korzystam z ich oferty i jestem bardzo zadowolony. Znają się na wszystkim bardzo dobrze.

alilcjaa

Posty: 6

 
Z tego, co mi wiadomo to ceny garażu blaszanego na Węgrzech są wysokie, dlatego firmy i osoby prywatne zamawiają garaże w Polsce. Nawet doliczenie transportu nie wpływa na pogorszenie się ceny. Do tego dochodzi jeszcze wysoka, jakość naszych garaży przenośnych.

Gucio

Posty: 9

 
Z tego, co wiem to jest niezwykle duży wybór blaszanych garaży, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. My na Węgry zamawialiśmy duży garaż według własnego projektu. Firma wszystko dla nas przygotowała. Działają prędko, dlatego należałoby z takich usług korzystać.

reavan

Posty: 11