wycena przedsiębiorstwa, oferta

wycena przedsiębiorstwa, oferta

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Niestety ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

jommen

Posty: 1

 
Biuro aktuarialne może pomóc Ci w mnóstwo sprawach. Z reguły do takiego biura zgłaszają się osoby, jakie chcą wycenić swoją firmę na potrzeby ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży, a także starając się o kredyt.

seniorit5

Posty: 6

 
Biuro aktuarialne z reguły pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować inne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, gdyż mogą ocenić ryzyko i zysk.

raptofil

Posty: 19

 
Wycena aktuarialna jest niezwykle przydatna w zarządzaniu firmą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to należałoby się do nich zgłosić. Pożądane byłoby się zgłosić poprzez internet.

gregbard

Posty: 16

 
Wycena przedsiębiorstwa winna być wykonywana przez profesjonalnych i licencjonowanych aktuariuszy, zatem pożądane byłoby odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

himmmu78

Posty: 7

 
Wycena przedsiębiorstwa może bardzo Ci się przydać. Ja również podejmowałem się takich kroków, dlatego że moją firmę zlikwidowałem i postanowiłem ją sprzedać. Korzystałam z usług firmy z internetu.

Laleczka

Posty: 2

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonują specjalne biura aktuarialne. Możesz się do nich zgłosić, aby dowiedzieć się więcej informacji. Chyba, że ktoś tu polecić Ci ciekawą firmę.

Qwumer56

Posty: 3

 
Wycena firmy musi być wykonana przez wykwalifikowanego aktuariusza, aby była poprawna i rzetelna. z tego względu musisz się odezwać do porządnej firmy. Tutaj masz link do biura aktuarialno-finansowego attuario.pl. Korzystałam z nich usług i byłam bardzo zadowolona.

Anno Domini

Posty: 8

 
Wycena aktuarialna najczęściej wykonywana jest z powodu ubezpieczenia, upadłości, kupna-sprzedaży udziałów itp. Z takich usług możesz korzystać, lecz musisz wybierać profesjonalne firmy.

Michaś

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, wobec tego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

1agdb1301

Posty: 30